O Sieťovke

sietovkaNultý slovenský internetový magazín vznikol 15.1.1997. Dušou projektu bol Jaro Filip, ktorý do poslednej chvíle prispieval článkami a obľúbenými stránkami. Po 11.7.2000 stránka ostala hibernovaná a jej pôvodnú verziu nájdete tu.

Počiatočným úmyslom bolo vytvoriť miesto, kde by ľudia nachádzali balík zaujímavých textov a odnášali si dobrý pocit. Preto sme zvolili názov, ktorý spájal akýsi „nákup“ informácii so Sieťou.

Sieťovka bola od začiatku priestor s vyhranenými názormi. A preto sa môže stať, že nie každý tu nájde riadky, s ktorými bude úplne súhlasiť.

Sieťovka nie je blog. Články tu publikované sú často „na objednávku“ a publikované len správcom domény. Ak by ste sa ale chceli pridať do „klubu“, ozvite sa na kontaktný mail sietovka@gmail.com a nie je vylúčené, že sa aj váš text objaví na stránke.

Príjemné čítanie za celý kolektív vám praje

Róbert Dyda
správca a vlastník domény

No Comments

Leave a Comment

Pokračovaním v prezeraní stránky súhlasíte s používaním cookie. viac info

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Zavrieť